TREENITARGALT.EE

Näe hea välja ja ela täisväärtuslikku elu

Toitumis-ja/või treeningkava

Toitumis-ja/või treeningkava

Toitumis – ja treeningkavad

Healthy food 1
Kas oled vahel tundnud, et tahaks nagu midagi oma elus muuta, kuid puudu jääb kas teadmistest, tahtmisest või siis koguni mõlemast? Näiteks tunned ja tead, et peaksid midagi ette võtma oma toitumisega, kuid samas annad endale ka aru, et ise Sa sellega toime ei tule? Ehk siis lühidalt öeldes – kui tunned, et oma mõistusega enam hakkama ei saa, siis pöördu minu poole ja ma aitan! Minu abiga paneme Sulle või siis ka Sinu jaoks olulisele inimesele kokku toitumisplaani kas kaalu langetamiseks, tõstmiseks või ka siis lihtsalt toitumise korrigeerimiseks/kehakaalu hoidmiseks ja kehakoostise muutmiseks.

Just Sinu jaoks kokkupandud toitumiskava maksab 40€   ühe korraliku muudatuse eest pole seda küll väga vähe, kuid kas tervisel on üldse hinda?  Kinnitan Sulle, et oma otsust kahetsema, nälgima ja paaniliselt kilokaloreid lugema Sa ei pea – kui loed kasvõi siitsamast lehelt rubriiki Tagasiside, siis näed, et ka vaid 90% toitumiskava järgimisel töötab see 100% ning kõht on kogu aeg TÄIS! CA 7000! koostatud toitumiskava ja LIGI 4500 erineval tasemel treeningkava – see on kogemus, mida tasub usaldada!

Teenuse eest tasumine toimub pangakontole ettemaksuna! Telli kava juba TÄNA ning valmista kas iseendale või Sinu jaoks olulisele  inimesele tervislik ja elumuutev kingitus! Kava kätte kiirelt ning esimesi tulemusi näed juba vähem kui ühe kuu möödudes!  Ja see pole veel kõik – et pakkumine oleks atraktiivsem, siis kui soovid toitumiskavale lisaks ka lihastreeningukava, mis vastaks Sinu nõudmistele ja toetaks Sinu eesmärke, on ka selle kokkupanek võimalik – maksab see teenus sõltuvalt kava keerukusest 15-25€. Treeningkavade variandid oleksid: a) algaja lihastreeningu kava kodustes tingimustes b) algaja 1 päeva lihastreeningu kava jõusaalis c) edasijõudnu 2 või 3 päeva lihastreeningu kava jõusaalis, d) edasijõudnu 4 või enama jaotusega jõusaalikava (võistlemisplaanidega harrastussportlane). Ning loomulikult on kõik kavadega seotud hilisemad nõustamised, parandused/muudatused ja upgraded hinna sees – iga kell ja igal ajal!

Kui Sul nüüd tekkis huvi, siis võta minuga ühendust e-maili teel raivo@treenitargalt.ee, saadan Sulle 24h jooksul täitmiseks ankeedi ning edasised juhised.

© 2009 – 2019 TREENITARGALT.EE All rights reserved.

TREENITARGALT.EE © 2009-2018 All rights reserved Frontier Theme