Meeskond

paari lausega minust

Kes ma olen?

“Tegelen igapäevaselt  inimeste treenimisega ning olen tihti näinud, kuidas inimesed valesti toituvad või teevad trenni nii, et enamus sellest läheb lihtsalt tühja.”

Seda kõike põhjustab teadmatus ja oskamatus, tihti ka valesti omandatud tehnika või väärad teadmised. Et kõigil oleks võimalik vajalikud põhiteadmised kodus olles kätte saada, hakkasingi 2009 aastal pidama Treenitargalt.ee blogi.

Tere kõigile!

Mina olen Raivo Piiber – Treenitargalt.ee omanik, litsentseeritud personaaltreener ja tervislike eluviiside koolitaja. Tegelen igapäevaselt  inimeste personaalse juhendamise ja treenimisega ning olen tihti näinud, kuidas inimesed valesti toituvad või teevad trenni nii, et enamus sellest läheb lihtsalt tühja. Seda kõike põhjustab teadmatus ja oskamatus, tihti ka valesti omandatud tehnika või väärad teadmised.

Et kõigil oleks võimalik vajalikud põhiteadmised kodus olles kätte saada, hakkasingi 2009 aastal pidama Treenitargalt.ee blogi. Eesmärk on anda Sulle elementaarset nõu, mida vajad, et ennast hästi tunda ning hea välja näha. Sa ei pea enam häbenema oma ülekaalu või kurtma kehva vormi üle, sest nüüd annan ma sulle kätte kõik vahendid, et sa saaksid saavutada just seda, mida Sina tahad. Sinu poolt on vaja ainult tahtejõudu ja sihikindlust.

Kas kuidagi lihtsamalt ei saaks?

Väga kergeid lahendusi ei ole, seega soovitan sul orbitrekid ja butterfly absid ära unustada. Lihtne on see siis, kui teadlikult teed iga päev õigeid asju ja teed neid õigel ajal. Keeruliseks läheb siis, kui kuu aega enne rannahooaega tahad kümneid kilosid kaotada või kohe tugitoolist asuda Tallinna Sügisjooksule – siis ei saa ma Sulle koha kindlasti lubada tervislikku ja püsivat tulemust.

Millist kvalifikatsiooni oman?

Igapäevases elus olin aastatel 2007-2010 Pärnus spordiklubi Tervisex tegevjuht ja personaaltreener. Aastatel 2011-2015 elasin ja töötasin vabakutselise personaaltreeneri ja koolitajana Inglismaal, Eestis (ja eelkõige Pärnus) olen tagasi ja jätkan nii personaaltreeneri – kui ka koolitajatööd alates 2015 a septembrist. Tervislike eluviiside, toitumise ja sportimise teemadel olen koolitanud nii meditsiinitöötajaid, kultuuritöötajaid, pensionäre, õpetajaid, lasteaiakasvatajaid, kehalise kasvatuse õpetajaid, päästeametnikke ja ka lihtsalt niisama huvilisi. Minu toitumis – ja treeningkavade järgi süües ja treenides on abi saanud tuhanded inimesed.  Olen kulturismi ja fitnessi VI taseme treener (vanemtreener, personaaltreener), toitumisnõustaja. Kulturismi ja fitnessi juurde jõudsin 2004 aastal, kuid sporti olen teinud kogu oma teadliku elu ehk alates 6.eluaastast – ujumine, kergejõustik, korv-ja võrkpall ning vabamaadlus (viimast lausa 26 aastat).

Millega muidu tegelen?

Olen olnud aktiivselt seotud kohaliku kulturismieluga, olles nii treener, kohtunik kui ka võistluste korraldaja. Naudin jõusaalitreeninguid, mäesuusatamist ja fotograafiat. Lisaks arendan ennast ja teisi koolitustegevuse kaudu. Olen rahvusvahelise organisatsiooni JCI liige 1999 aastast, senaator #67537 aastast 2007 ning organisatsiooni sees omandanud täiskasvanute koolitaja Prime-taseme 2004 aastal, lisaks 2005 aastal läbitud Nordic Aacademy (meeskonnatöö, kommunikatsioon). Viinud läbi mitmeid edukaid koolitusi koos Katrin Aedmaga http://est.kakonsultatsioonid.ee/koolitajad/index.html

Olen avaldanud ka artiklid mitmetes ajakirjades ja ajalehtedes: Postimees, Ärielu, Pärnu Postimees ning 30+, 60+, Coop Eesti, Naised, Tervispluss, JCI Teataja, Pääste Elu ning andnud temaatilisi intervjuusid Pärnu Raadiole, Vikerraadiole ja Kanal 2-le.

Milliseid teenuseid pakun?

Kõige lihtsam või nö tavapärasem teenuseliik on silmast silma või siis näost näkku personaaltreening. Saame kokku, räägime läbi, paneme eesmärgid/plaanid paika ja hakkame tööle!

Kui on aga rohkem rahvast, võime kokku leppida ja läbi rääkida väiksema grupi treeningute osas (väikegrupi treening sõpruskonnale, ühe ettevõtte töötajatele jne).

Ja kolmas variant teenustest on online-coaching ning see sobib inimestele, kes soovivad saada professionaalset ja personaalselt abi oma eesmärkide saavutamisel, kuid ei saa või ei soovi füüsiliselt kohtuda treeneriga. Online-coaching on paindlik ja mugav personaalse treeningu viis, kuidas saada juhendamist ja tuge oma eesmärkide saavutamisel

Mind leiad 24-7Fitness Pärnu spordiklubist Port Artur 2 IV korruselt, kuid personaaltreeningu kokkuleppimiseks Pärnus (või ka mõnes muus Eesti linnas) helista mulle 568 75 755 või hoopis kirjuta raivo@treenitargalt.ee

minu parem käsi

Lucia

“Meie teiseks treeneriks on Lucia Ašmarina.”

Väga kogenud ja elurõõmus Pärnu personaal – ja rühmatreener, alati särav ja rõõmsameelne naine. Kui soovid oma ettevõtte või ka sõpruskonnaga viia läbi meeleolukaid ja sportlikke üritusi, siis Lucia saab Sind aidata! Lucia rühmatreeningud toimuvad  Pärnus spordiklubides 24-7Fitness spordiklubis Port Artur 2 IV korrusel ja Tervise Paradiisis ning jõusaali personaaltreeningud  24-7Fitness Pärnuspordiklubis.

Kvalifikatsioon

 • Aeroobikatreener I – 25.10.2010(pikendamata)
 • Zumba instruktor baaskoolitus 13.03.2010
 • LesMills BodyAttack instruktori baaskoolitus 21.12.2012
 • LesMills BodyBalance instruktori baaskoolitus 20.11.2014
 • LesMills BodyVive instruktori baaskoolitus 14.12.2014
 • BodyART rahvusvaheline treener, dets.2016

  Osaletud koolitused

 • PowerVitality, koolitaja Barbara Raab, sept 2009
 • Funktsionaalse treeningu workshop ja ChiBall näidistreening, koolitaja Tiina-Mai Ott märts 2010
 • Summer Fit treenerite täiendkoolitus, Eesti Võimlemisliit, august 2010
 • BlastFX instruktori koolitus ja instruktoriks saamine, koolitaja Fitness FX Limited , veebruar 2011
 • Body Sculpt workshop, Eesti Võimlemisliit august 2011
 • Fit Convention 2011 treenerite täiendkoolitus, Eesti Võimlemisliit, oktoober 2011
 • Summer Fit 2012 treenerite täiendkoolitus , Eesti Võimlemisliit, 2012
 • Nike Convention, märts 2012
 • Functional Training Workshop, American Fitness Academy koolitaja Janni Giannikakis aprill 2016
 • EKFL ja Tartu Ülikooli poolt korraldatav jõusaalitreenerite koolitus (tase III ja IV) september-november 2020

Lucia leiad  Sa 24-7Fitness Pärnu spordiklubist Port Artur 2 IV korruselt, kuid personaaltreeningu kokkuleppimiseks Pärnus (või ka mõnes muus Eesti linnas) helista mulle 52 20 740 või hoopis kirjuta lucia@treenitargalt.ee.

 
Kehasalong
Hedon
Workoutshop
Vitashop
Stuudiopunkt
 

Treenitargalt.ee © 2009 - 2024 Kõik õigused kaitstud.