TREENITARGALT.EE

Näe hea välja ja ela täisväärtuslikku elu

Toitumis-ja/või treeningkava

Toitumis-ja/või treeningkava

Tagasiside

8794203-3d-happy-faces copy

Annikalt uudiseid:

Tere!

Sain oma uueks alguseks viited kätte! Suured, suured tänud! Olete väga põhjalik ja selline individuaalne lähenemine on vägagi innustav! Nüüd jääb suurim lootus enesele 😏

Parimate tervitustega
A.
—————————————————
Egle annab teada … 🙂

Egle alustas nii toitumis-kui ka treeningkavaga 5.oktoobril käesoleval aastal ja esialgu ei olnud kohe kindlasti oluline kehakaalu langetamine, vaid ammunustatud rutiini taasavastamine – toitumine korda, trennidega taas järjele jne. Kuid kuna tegemist on VÄGA pühendunud inimesega, siis ei lasknud ka tulemused ennast kaua oodata. Siin need on:

Rinnaümbermõõt: 86->80cm, vööümbermõõt: 80->75cm, puusaümbermõõt: 104->97,5cm, reieümbermõõt: 67->64,5cm. Kehakaalu langus ca 2,5kg.

Egle, 21.11.2018

————————————————-

Tere Raivo

Olen oma teekonnal jõudnud punkti, kus olen suutnud kaotada kakskümmend kilogrammi tulutut rasva. Saadan Sulle suurimad tänud ja olen väga õnnelik.

Olen vahepeal hakanud elama hoopis teistsugust elu – hindan nüüd toitu ja selle valmistamist, mõtlen endale ning üritan olla iga päevaga tibake parem ja endaga rohkem sõber kui eelmine. Lisaks olen hakanud ka trennis käima. Jõuksimutt ma veel ei ole, aga rühmatreeningutes proovin käia igapäevaselt, et saaks energiat ka ikka kulutatud. Okei, mõned päevad jätan ikka vahele ka. Teen nii nagu enesetunne palub. Kokkuvõtteks saabki öelda, et ma täielikult armastan oma uut keha ja vaimu ning saadan kõik tänud Sinu poole!

Kõike head ja kallid-paid

Moonika Janet Saar, 18.11.2018

————————————————–

Tervist.

Olen koguaeg trenni teinud ja proovind dieeditada aga pole midagi välja tulnud. Otsustasin tellida toitumiskava Raivolt ja proovida. Kohe kui kava kätte sain, hakkasin seda ka jälgima. Algul oli raske aga juba nädalaga harjus ära. Esimese kuuga oli tulemusi näha ja peale kolme kuud olin alla võtnud 30kg. Seda tänu dieedile ja kõvale trennile. Mul veel veits minna aga suurem osa tehtud. Soovitan Raivot kõigile, kellel toitumisega probleemid ja kõik see vaev oli seda väärt.

Erko Hanson, 05.11.2018

————————————————–

Tere!

Annan natuke tagasisidet. Ma olen nüüd 4+ nädalat kavasid jälginud. Esimesed 2  nädalat mu kaal tõusis. Peale 3. nädalat hakkas üliaeglaselt allapoole liikuma. Kuu möödudes hakkas natuke tempokamalt alla minema. Tänaseks olen langetanud 80,5 – 78 peale ehk siis 4+ nädalat ja 2,5 kilo.  Kaalulangus pole teab mis suur, aga teksad ja t-särgid ei pigista enam seljas. 😀 Toitumiskavast pean kinni 90% nagu soovitus oli ja trennis käin enamasti 3x nädalas.

Nele, 20.09.2018

—————————————————

Tagasiside ühelt noormehelt nimega Erko.Erko alustas kehakaalu langetamist 145kg pealt:

Tervist.

Teise nädalaga olen võtnud alla 1,7kg. Enesetunne hea ja olen söömisega harjunud. Tûhja kõhu tunnet eriti pole. Olen kava 100% jälginud ja sohki pole teinud. Jätkan samamoodi edasi.

20.08.2018

Tervist.
Kirjutan kuidas on läinud. Olen täpselt kava järgi toitund ja olen nädalaga 2kg alla võtnud. Enesetunne on hea, pole suurt nälga, toidud on kõik olnud head. Ainuke asi, mis polnud minu maitse järgi, oli krevetisalat. Lähen sama tempoga edasi.
12.08.2018

————————————————–

Hei

Treeningkava tellides oli eesmärgiks lihasmassi suurendamine. Alustasin 2018 mai keskel treeningkava jälgimist ning toitumise sain paika juuni alguseks.Treenin 4-5 korda nädalas; üks päev õlad ja säär, teine selg ja triits jne.Toitumiskava saades lõi esialgu pahviks, kui suured kogused toitu on, kuid nüüd juba 3 kuud jälgides võiks öelda, et hakkab vaikselt väheks jääma. Toitumiskava on VÄGA mitmekesine, variante on väga palju, tuleb lihtsalt mingi sobiv combo leida, mis endale meeldib. Koos treeningkavaga toimib see väga hästi, sest kütet trenni tegemiseks on piisavalt, ei pea muretsema, et trennis liialt ära väsin.  3 kuu möödudes on enesetunne väga hea ja pilt peeglis muutunud märgatavalt. Treeneriga on hea lihtne, kuna saal on ühine, põrkame aeg-ajalt kokku ning kui on mingi küsimus, saab  lihtsa vaevaga küsitud 🙂 Kindlasti soovitan!!!

Tervitades
Joosep Palumägi, 12.08.2018

————————————————–

Tere Raivo,

Annan tagasisidet oma toitumiskava kohta.  Kava on hea ning paistab sobivat, hetkel olen alla võtud 2 kg ning pool maad veel minna.

Igati väga rahul 🙂

Tervitades,

Triinu, 10.06.2018

————————————————–

Tere!

Ei teagi kust otsast alustada! Olen sinu kava jälginud juba pikemat aega (alates 26.02.18) ja tänu sellele olen kenasti kaalust alla saanud. Ei oskagi sind kuidagi selle eest tänada!!!

Kaalun hetkel 64 kilo, kui alustasin siis olin kuskil 68-69 kilo. Olen saavutanud juba päris palju, kuid nüüd tunnen, et peaks natuke ka lihaseid treenima, et keha vormida?!

Toitudega olen ma rahul, kuigi kõiki varjante proovinud ei ole, sest on omad lemmikud välja kujunenud, nt enda tehtud müsli. Toidu tegemise juures üritan kasutada ka oma fantaasiat, nagu sa soovitasid.

Trennis käin 3-4 korda nädalas, patupäev on endiselt laupäev kus ma siis luban endale just seda mille järgi isu on. Olen jälginud ka seda, kas patupäev minu kaalu numbrit mõjutab, eriti mitte, mõnisada grammi ainult.

Kaalun end nüüd korra nädalas. Sul oli õigus, et igapäevane kaalumine tekitab stressi, nii et seda ma enam ei tee! 🙂

Suur, suur aitäh sulle!

Evelin, 16.04.2018

————————————————–

Hommik
Mõtlesin, et annan vahepeal teada, kuidas mul läinud on – praeguseks siis ca kuu möödas Sinu kavaga alustamisest ja lühidalt võin öelda, et tundub toimivat küll 🙂 Olen üsna korralikult sellest kinni pidanud ja ka nn”patupäevadel” pigem suht tagasihoidlikult söögiga toimetanud, väike vein käib ikka korra nädalas asja juurde, aga varasemaga võrreldes on kogused olematud. Platoo on peale 4-kuist seisakut ületatud ja selle kuuga olen vast ca 2-2,5 kilo kaotanud (oleneb, kuhu see platoo piir täpsemalt seada. Seega täitsa okei tempo mu meelest. Õhtused ooted ja õhtusöögid olen nüüd vahest kokku üheks komboks teinud, aga sellisel juhul sellest kahe söögikorra summast osa asju välja jätnud. Trenniga lasen suht vanamoodi edasi, ainus asi, mis muret teeb, on ikka see vasak küünarnukk, mis paraneda ei taha ja endiselt biitsepsit tehes kõva valu teeb.
Raivo, 19.09.2017
————————————————–

Tere!

Nüüdseks siis täpselt kuu möödas kui alustasin seda toitumis- ja treeningkava. Praeguseks on alla läinud 2.7kg. Olen väga rahul toitudega ning samuti olen proovinud saadetud retsepte (mustikakook polnud küll päris lemmik, kuid smuutid on siiani imehead olnud). Trenni suhtes on olnud üllatavalt palju motivatsiooni ja järjepidevust. Ühesõnaga, olen väga rahul.

Karolin, 25.07.2016 🙂

————————————————–

Tere,

Tahtsin Teile teada anda, et tänu Teie toitumiskavale võtsin ma alla 16kg. Eesmärk oli alla võtta 12kg, nii et ületasin ennast. Tegelikult oleksin pidanud juba ammu kirjutama, sest kõige suurem kaalulangus toimus 2014 aastal. Alustasin kavaga 24. veebruaril 2014 ja suveks olin juba 10kg kergem. Kaalunumbri 58kg sain ma ette 2015 aasta kevadeks, nii et kogu protsess võttis aega kuskil aasta. Stardikaal oli 74, lõppeesmärk on 55-56kg, hetkel olen 60kg kanti. Võtsin kava uuesti välja ja kavatsen edasi minna. Suur aitäh Teile!

Maibrit, 07.03.2016

————————————————–

Tere Raivo,

Väike tagasiside: hetkel on kadunud 2,5 kg ilma treeninguta, kuid aktiivse “sahmerdamisega”. Alustasin kohe peale toitumiskava saamist, seega alates  septembri esimestest päevadest. Püüan söögikordade vahed hoida 4 tunnised. Kui tekib näksimise isu, siis küsin endalt, kas ma olen näljane ja tavaliselt saan vastuseks – “ei!”. Ainukeseks probleemiks on vee joomine. Mis on huvitav, et on ära kadunud vorsti- ja juustuvõileibade isu. Putru sõin ka enne, kuid nüüd on armastus pudru vastu suurenenud.

Tervitades
Ilse, 08.10.2015

————————————————-

Tere Raivo

Selle aasta veebruaris kirjutas mulle Kristiina, kes veel aasta tagasi kaalus 80kg ja oli veebruari lõpuks iseseisvalt oma kehakaalu langetanud 62kg-ni. Sealt edasi enam minna ei osanud, kuid eesmärgiks oli veel miinus 8-10kg.

Ta ise ütleb 4.10.2015 selle kohta nii: “Sulle kirjutasin ma 22.veebruaril ning soovisin kaalulangust. Kaalusin siis 62kg, nüüd olen 52kg. Miks mu kaal enne seisis – vale toitumine ning mina olen ehe näide sellest, kuidas lihtsalt toitumise korrastamine Sinu keha muuta võib (trenni suhtes ma eriti agar ei ole). Pikkust mul 166cm ja hetkel olen ma väga rahul ning edaspidiseks plaanis on saavutatud kehakaalu hoida ning ehk isegi ka pisut lihaseid treenida. Tänu Sinu kavale õppisin ma õigesti toituma, muidu oleks ikka rasvase kõhuga ringi jalutanud … Suured tänud Sulle!”

Tagasiside

Vasakpoolsel fotol kehakaal ca 80kg, parempoolsel 52kg.

Kristiina K, 4.10.2015

————————————————-

Tere Raivo!

Mõtlesin, et annan endast vahepeal märku … Kavaga kohanemine läks kiirelt. Toidud on lihtsad ja maitsvad. Kavaga alustasin 1. augustil ja tänaseks on läinud 5.4kg (algkaal ca 86kg – Treenitargalt.ee). Patustanud olen kaks korda. Aga selle tegin tasa veidi rohkema liikumisega. Vaikselt paistab muutus ka peeglist silma, mõõdulindilt juba päris kenasti!:)

Tervitustega

Sirli, 28.08.2015

————————————————–

Tere Raivo,

Kõigepealt suur tänu Sulle toitumiskava eest. Olen praegu ikka mega rahul ja soovitan Sinu kava kõigile, kes viitsivad vähegi kuulata. Kehakaal on selle 6 päevaga langenud täpselt 1 kg, selle 6 päeva sees käisin neljal õhtul ka kõndimas nii ca 40 – 45 minutit tempokat kõndi.

Kõik pakutud toiduvalikud on mulle vägagi sobilikud. Ainult portsud on mulle veel harjumatult suured. Enesetunne on aga väga hea ja energiat on kõvasti juurde tulnud. Tühja kõhu tunnet pole kordagi veel tundnud ja näksimisisu pole samuti. Samu toiduaineid ja toite on hakanud sööma ka meie pere mehed, nii abikaasa kui ka meie poeg.

Parimate soovidega

Merike, 24.05.2015

————————————————–

Olen tänu Raivo poolt koostatud toitumis- ja treeningkavale suutnud nii enda toidusedelit kui ka sportlikku tegevust muuta tunduvalt positiivsemas suunas. Näiteks varasemast magusaisust olen lahti saanud tänu hästi koostatud toitumiskavale. Söön kindlate intervallide järel ning üritan ka kavast kinni pidada. Tõsi, ma ei ole toiduaineid kaalunud järjekindlalt. Praeguse seisuga olen kaotanud 5 v 6 kilo, alustasin 2015 aasta veebruari alguses. Nädalas korra luban endale ka veidi magusat. Enesetunne on tunduvalt parem ning plaanin edasi liikuda püstitatud eesmärgi suunas.

Stina, 14.04.2015

———————————————-

Tere Raivo!

Mõtlesin, et annan endast natuke märku. Alustasin kava jälgimisega jaanuari keskel, kui kaal näitas 76.5kg. Söögikava 100% jälgida pole suutnud, kuid suhkru osakaal on drastiliselt langenud ja kindel reegel on, et hommikusööki peab sööma (enne jätsin selle välja). Teen sinu antud harjutusi, lisaks võtan osa 2-4x nadalas grupitreeningust (zumba ja/või metafit).

Kaal on langenud 69 kg peale, aga ümbermõõt on igalt poolt 6-9 cm väiksem, tagument on trimmis ja kõht ei lotenda nagu enne. Olen poolel teel ja enestunne on super. Väikesed tervisehädad kimbutavad, kuid ma ei anna alla. Trenn ei ole enam sport, see on elustiil. Ka soovin sind tänada, sest peale 23aastat suitsetamist loobusin sellest ilma igasuguse abita. Lihtsalt peale treeningut hakkas sigarett nii vastu, et ei füüsiliselt ei suutnud enam tarbida. Vahel küll kripeldab sees, et tahaks, aga pole järgi andnud ja ei kavatse ka.

Hoian sind kursis, kuidas mul läheb!

Tänades ja tervitades,

Tuulike, 17.03.2015

————————————————-

Tere Raivo

Nädal möödas ja mõtlesin, et annan ka väikese tagasiside. Numbritest – kui eelmine teisipäev selle kavaga pihta hakkasin, siis kaalusin hommikul 82 kg – täna hommikul oli aga numbriks 80 kg. Seega muutus olemas 🙂 Suuresti olen antud kava järginud ja probleeme pole tekkinud – ainult pühapäeva lõpp läks natukene käest ära – grillisime – seal sõin küll liha ja salatit, aga tarvitasin 4 õlut ja jäi ära ka õhtul oode.

Muus osas olen seda kava jälginud ja kõik söögikorrad on tehtud. Õhtusöögi ja oote vahetasin ära ehk siis õhtut söön ca 5 paiku ja siis 8 paiku on oode – ooteks olen siis teinud smuutisid.

Enda jaoks olen ka kogu nädala tabelisse kirja panud – mis ja mis kell sõin ja siis ka trennid – ühesõnaga kogu oma toimetamise. Ehk siis hetkel tundub minevat okeilt – mingeid otseseid hirmasid isusid hetkel ei ole – magusat söön üldse väga vähe ja selle nädal jooksul pole üldse söönud. Ilma valge saiata pole ka vist nii pikalt veel hakkama saanud – otseselt isu ka ei ole – aga vahepeal on mõte ciabattast, ga see pole veel väga häirivaks läinud. Tarbin ka hästi palju vedelikke – ehk siis päevas joon 5-6 tassi rohelist teed ja siis ka vett kõvasti.

Päikeselist nädalat

Allan, 17.03.2015

————————————————–

Tere Raivo!

Teeksin väikse update oma olukorrast 🙂 Nüüd on lood sellised, et kaal on kukkunud 60 kilogrammini (Mari-Liis alustas veebruari alguses 64-65kg pealt – Treenitargalt.ee). Kardan isegi, et natuke liiga palju läheb maha. Küll aga on mul nüüd plaanis ka trenni minna, et lodevust vähendada. Shaping 2X nädalas nt 🙂

Tervitades,

Mari-Liis, 16.03.2015

————————————————

Tere, Raivo

Mõtlesin, et annan taaskord tagasisidet Sulle. Jaanuari alguse 68,9kg on tänaseks 65,2 kg ja riided on vähemalt numbrivõrra väiksemad. Enesetunne on super. Toitumist olen järginud 98%. Pole suutnud veel loobuda suhkrust kohvi sees, aga edusamm on see, et varasema 4 lusika asemel on nüüd ainult 1 lusikas suhkrut 🙂 . Nüüd lähitulevikus on plaanis ka suitsetamisest loobuda, tahaks loota, et suudan ka siis igasugu näksimised kõrvale jätta ja kava järgida 🙂

Parimate soovidega

Maret, 11.02.2015

————————————————–

Tere jälle, Raivo!

Vabandan, et ei ole 9 kuud suhelnud ja oma tulemustest kirjutanud, aga pean mainima, et Teie saadetud programmid on eesmärgi saavutanud. Enne kaalusin umbes 78kg, kuid nüüd olen 64-65 kg. SUUR SUUR AITÄH!!! Saavutasin enda soovitud kaalu umbes 4 kuuga ja pärast seda jätkanud treeninguga.

Nüüd, kus olen suutnud enda kaalu tunduvalt alandada ja suutnud seda ka hoida, sooviksin ma suurendada enda lihasmassi ja vähendada kehas olevat rasva võib-olla raskemate harjutustega. Mida Teie soovitaksite?

Tervitades,

Liisa M, 04.02.2015

————————————————–

Tere

Minu nimi on Margus, tellisin Teilt umbes 2 aastat tagasi personaalse toitumiskava ja jäin sellega väga rahule. Tollal kaalusin ma 109kg ja nüüdseks olen saavutanud kaalule numbrid 87kg! Jälgin kava ka siiamaani ja see töötab väga tõhusalt ehk siis nüüd lihtsalt hoian saavutatud kaalu.

Nüüd on aga soov seesamune kava ka oma isale selgeks teha, kuna ta on ise ka üles näidanud soovi oma toitumist kontrolli alla saada ja kaalu langetada. Saadan teile kohe täidetud akneedi ja lisaks sooviks sinna juurde ka treeningkava – kõik temale. Oleks hea kui saaks toitumis+treeningkava valmis enne jõuluaega.

Ette tänades, Margus Õ, 19.12.2014

————————————————–

Tere Raivo, jälle mina

Pole päris kaua märku andnud endast kuna olen vist natuke kartnud. Kahjuks ei ole toidukavast täies ulatuses kinni pidada, kuid kindlasti on tekkinud söögirutiin 🙂 Hommikui söön võimalikult palju pudru (minu jaoks on see suur samm, kuna ma pole pudru kunagi väga armastanud), valmib kiiresti ja hommikuti on iga minut arvel.

Lõunaks eelistan ikka juurikaid, toorsalatit ja liha. Vahel ka lihakastmed tatraga (kui ei ole hommikul putru söönud). Kuigi kahjuks igasse söögikorda juurviljad ei mahu ja olen vaid suurema koguse toorsalatiga leppinud. Magustoitu pole juba oioi kui kaua söönud – ja see ongi hämmastav, et magusaisu on kuskile kadunud 🙂

Õhtuooteks olen viimased peaaegu et kuu teinud smuutit. Need on väga maitsvad ja täidavad kõhtu väga hästi 🙂 Seejärel koju minnes üritan teha ikka kodust jõutrenni või kõndimas käia. Olen uhke oma septembrikuu üle – Endomondo väitis et olen kaotanud üle 4692 kcalori 🙂

Ja peale trenni on õhtusöök. Üritan ikka liha ja sinna kõrvale juurikaid süüa.  Igaljuhul, 12 oktoobril saab 2 kuud mööda ja olen kaotanud 4kg. Kindlasti oleks võinud see kilode arv olla suurem, kuid olen enda üle uhke. 🙂

Tervitades Mari-Liis, 10.10.2014

————————————————–

Tere Raivo

….. Oma vennast ka natuke ehk siis Janar A-st – kui kavad tellis (31.07.2014), oli ta kehakaal 105 kg ning kui ma õigesti mäletan, siis reedeks oli tema kehakaal langenud 94,5kg peale ehk siis miinus 10,5kg kahe kuuga. Nii et super ja soovitud tulemuseni polegi tal enam palju jäänud. Igatahes aitäh, nüüd ma ei saagi teda enam trullaks kutsuda, vaid olen tema üle uhke ja mul on heameel, et olen kellegile eeskujuks!

Tervitades Piret, 29.09.2014

————————————————–

Tere!

Annan lühidalt teada, kuidas meil läinud on. Tunnen ennast superhästi, energiat on rohkem. Esimene nädal kulus harjutuste tehnika lihvimiseks. Ega need muidugi päris võõrad ka ei olnud. Kõike ei jõua( kätekõverdusi), aga treeningkavas on head valikud ja midagi hakkab nagu selgeks ka saama, et mida, kuidas ja kui  palju. Toitumiskavast olen , ma arvan, kinni pidanud 95 protsenti. Valikud on meie maitse järgi ja juba olen ka mõned lemmikud leidnud. Hommikune pudrusöömine ei ole ka võõras, jäi üle ainult kogused kontrolli alla saada. Jaanusega on lood teised, aga mitte lootusetud. Tema jaoks ongi kõige keerulisem hommikune söömine. Aga kaaluga on nii, et minul  14 päevaga – 2.9 kg ja Jaanusel -3kg.

Puusa ümbermõõtu veel ei mõõda ja kätel tahaks lahti saada nn.lehvitajalihastest, kaal võiks olla nagu 5 aastat tagasi 71kg, nii et jätkame rõõmsalt!

See oli siis “lühidalt”.

Tervitades Katri, 22.09.2014

————————————————–

Tere Raivo,

Tahtsin lihtsalt kiirelt teada anda,et programm toimib. Kuu ajaga olen kaotanud 5 kg! Kaotada on mõistagi veel palju,aga algus on tehtud ja olen endale ka selgeks teinud, et kiirelt kadunu tuleb ka kiirelt tagasi. Piisab, kui meenutada 10 aasta tagust 10 kg kaalukaotust 1 kuuga. Kärsitu inimesena ma muidugi alguses soovisin,et iga päev langeks mõnevõrra, kuid mõistuse hääl kutsus mind korrale ja ka see mida kirjutasid. Kõht on alati täis ja olen motiveeritud ja rahul AITÄH! Kindlasti annan ka edaspidi teada, kuidas on läinud ja soovitan teistelegi!

Kaja, 01.09.2014

————————————————–

Tere Raivo

Mõtlesin tagasisidet anda – sel nädalal olen kaotanud veel 2,3 kilo. Seega on kahe nädalaga kaotatud juba 3,9 kg. Loodetavasti jätkub kaalulangus samas rütmis.

Maris, 28.08.2014

————————————————-

Tere!

Olen nüüd kuu aega Teie kavade järgi toitunud ja treeninud. Pean tunnistama, et nii tubli, kui ma oleksin endalt oodanud, kava jälgimisel ma pole olnud. Selline päev kus ma sõin nii jäätist kui liiga palju õe valmistatud rabarberikooki just väga kava järgi ei olnud…
Kuid üldiselt olen siiski suutnud kavadest kinni pidada. Väikeseid tulemusi on ka: kaal on langenud – 30.apr 71,2 30.mai 69,5 kg. Trennides olen raskusi vaikselt tõstnud ning tundub et jõudu tuleb juurde. Ka peegelpilt on vähemalt enda arust paremaks muutunud ning natuke on pekikiht vähenenud. Samuti on enesetunne parem ning mingeid meeletuid magusaisusid ei ole tekkinud. 🙂  Kokkuvõttes tundub, et kavad toimivad. Aitäh! 🙂

Ave, 31.05.2014

————————————————–

Hei,

Mõtlesin, et annan endast taas märku, et ma pole kõike sugugi unustanud, vaid vaikselt pusin edasi. On olnud paremaid hetki ja halvemaid, kus ma olen lihtsalt silma pilgutamata maxipizza üksi ära söönud ja üldse end mitte halvasti tundnud 😀 Põhimõtteliselt neli kuud toidukava järgmisese alustamisest hiljem võin öelda, et kaotanud olen 3,5-4 kg, mis tähendab, et kaal on jäänud kõikuma sinna 54 kg juurde (+/- 0,5kg) ja seal on ta juba olnud 3 kuud. Ma olen üsna rahul, kõhu ümbert on muffintop kadunud, lihased täiesti välja ei ole joonistunud, aga piiluvad 😀 Ma arvan, et selleks, et see juhtuks, ja/või kaal veel natuke langeks, siis ma peaksin oma cheat toidukordi vähendama, aga rohkemast loobuma praegu ma vist nõus ei oleks 😀

Igatahes tänud ja jätkan vaikselt edasi!

Tervitades

Liina, 08.05.2014

————————————————–

Tere Raivo!

Olen pikalt juba hoogu võtnud, et kirjutada siis sellest kuidas mul läinud on. Seega panen  paar rida kirja: alustasin kehakaalu  langetamist aasta tagasi märtsis, seega enam kui aasta tagasi. Kui algul olid väiksemad kaalunumbrid küllaltki kerged tulema, siis praeguseks on numbrid võtnud hoo maha ja liiguvad allapoole tasa ja targu. Loomulikult oli ju 2013 suvi vahel ja teadagi on siis väga “in” igasugune grillimine. Ja kes ei patustaks-kuigi jah – ennast tuli siiski jälgida, kui palju sisse ajada. Pean ka tunnistama, et igapäevased harjutused jäid väga harvaks. Sügis ja talv olid täiega “koormusvabad”. Tean juba ,et siiani lugedes kratsid kukalt ja mõtled mida ta üldse siis kirjutab. Aga …. mina olen siiski rahul. Alustasin kaalunumbrist 99,7 ja hetkel näitab kaal numbrit 77,5. Seega miinus 22,2 kg. Kogu mu garderoob tuleb ümber vahetada ja tore, kui endised tuttavad kostitavad sind meeldivate komplimentidega. Super! Olen saanud jälle uue hoo edasi minna.

Nagu näed olen mina väga rahul ja loodan, et ühined minu rõõmuga. Tänud igatahes kõige eest!

Kaja L, 01.05.2014

————————————————–

Tere

Tahtsin kellegagi jagada ning rõõmustada, olen nüüdseks siis järginud toitumiskava 5ndat päeva – kui esmaspäeval alustades, näitas kaal 105,7, siis täna hommikusel kaalumisel juba 102,6 🙂 Olen enam-vähem kavast kinni pidanud, väljaarvatud mõni päev – 2 korral on peale lõunaste ürituste korral õhtuoode vahele jäänud ja mõnel päeval on koguste söömine tekitanud probleeme, seega olen toit üle jätnud. Aga ma ise olen rõõmus! Jätkan samas vaimus ja aitäh Sulle!!!

Parimate soovidega

Evelin, 11.04.2014

————————————————–

Tere Raivo,

Teie toitumiskava toimib, olen saanud kahe nadalaga -2,5 kg. Olen natukene moelnud asjade üle ja otsustasin, et hakkan lihtsalt hommikuti varem ülesse tulema ja saan ju koos lapsega ka õhtul varem magama minna ja enne mehe toole minekut saan minna trenni ja lapse jatta temaga….. Ega kui ikka ise ei liiguta siis, LIHTSALT midagi ei muutu, kahjuks …

Tervitades

Monika, 11.04.2014

————————————————–

Tere Raivo

Annan teada, et mul täitsa kenasti. Suures piires olen kava jälginud 90% täpsusega ning 3 nädalaga olen kaotanud 3kg. Olen rahul!

Tervitustega

Heidi, 07.04.2014

—————————————————-

Tere Raivo,

Suur aitäh sulle, et tõid mu ellu väikese päikesekiire. Su koostatud kava on hoopis inimlikum, kui see, mis mul kunagi varem oli 🙂 Stress toidu ees on vaikselt kadumas ja ei karda enam kodujuustu ega ka õuna 🙂

Proovin tubli olla ja palju pattu mitte teha 🙂

Tervitades

K, 16.03.2014

—————————————————

Tere!

Tänan, olen kava kätte saanud ja olen sellest vaimustuses. Olen üllatunud, et  on tõesti võimalik nii mitu tundi olla ilma nälga tundmata. Olen väga lootusrikas ja tegutsen tõsiselt! Olen õnnelk, et isegi sellses vanuses on selline edu võimalik. Olen varem lihtsalt nii valesti teinud ja siis on usk sellisesse võimalusse kadunud. Nüüd sellist toetust saades tean, et saan hakkama! Sõidan nädalaks Värska Spa`sse, kaasas prinditud juhised ja ei jäta isegi seal hooletusse, vastupidi

Olen kindel, et varsti on ka kaalulangust märgata.

Tänan ja varsti annan endast jälle teada 🙂 !

 Anne, 13.03.2014

————————————————-

Tervitus! 🙂

Olen kaalunud-mõõtnud usinasti toidukoguseid, on ilmnenud päris huvitavaid üllatusi ja avastusi ning olen suurendanud ja mitmekesistanud ohtrasti salatite sortimenti. Väga huvitav elu on! Muideks, mis on absoluutselt kõige suuremaks üllatuseks? Et need paar päevakest enam-vähem-siia-sinna toitumiskava järgides ei olegi pöörast ja lakkamatut magusaisu!!!

Täiesti uskumatu!!! See ei ole võimalik!!!

Jätkuvasti kõike paremat ja aitäh kõige hea eest!

Aili, 24.02.2014

————————————————–

Tere Raivo,

Mõtlesin, et kirjutan vahepeal ja annan ülevaate toimuvast. Tänaseks on siis möödas 3 nädalat ja 1 päev, kui toitumiskava järgi tegutsema hakkasin. Kui alg –  kaal oli 68,1 kg, siis praeguseks olen jõudnud 65,9 kg peale. Kõht on ilusti täis 😀 Olen põhimõtteliselt 95 % kavast kinni pidanud. Ainsad möödalaskmised ongi olnud ehk kogustes, kuid minimaalsed. Ja enda üllatuseks pole isegi magusaisu tekkinud. Muidu sõin igapäev kommi, siis nüüd võin väita, et pole miskit magusat nende kolme nädala jooksul suhu pistnud. Ühesõnaga – siiani kõik hästi!

Tervitades,

Evelin, 31.01.2014

—————————————————-

Tere

Sügisel sai Teie käest tellitud ühele vanaprouale (vanust 78 aastat!) toitumiskava ja tahtsin omalt poolt (kuna ta ise arvuti/Internetiga sõber ei ole) teada anda, et tal läheb väga hästi. Alguses oli ta pisut skeptiline ja seda, kuidas tal päriselt läinud on, teab ta muidugi ise, kuid tagasiside, mis ta minule andnud, on vaid positiivne. Kaalu kaotamine polnud tema peaeesmärk, kuid nagu ta ise kirjeldas, siis olla ta paari kilo võrra kergem ja mis peamine – kõrge vererõhk pole enam nii sage probleem. Jah, päris korras sellega veel pole – tegemist ikkagi vanema inimesega, kes on kõrge vererõhuga maadelnud nii kaua, kui teda tean. Mida ta ei maininud, kuid millest ise olen aru saanud, on see, et ta on tunduvalt aktiivsem. Ta on alati eelistanud omal jalal poes käia, jalutab jne.., kuid vahepeal vajus see kuidagi ära ja kodust väljas käimine muutus harvemaks. Lähedased pidid rohkem ise tagant torkima, et memm jala õue tõstaks. Nüüd on ta jälle reipam, käib ise linnas, poes, jalutamas, kõnnib vanainimese kohta päris pikka maad.. 🙂

Ahjaaa, smuutisid kiitis ta ka 🙂

Tegusat ja edukat uut aastat

Kadri, 03.01.2014

————————————————–

Hei Raivo.

Varsti saab 2 kuud täis ja praeguse seisuga olen kaotanud pea 6 kilo (69kg—->63,4kg. Olen väga rahul, peegelpilt meeldib ja enesetunne on super. Kava küll 100% ei  jälginud ja “pattu” sai üsna palju teha, aga eriti pahasti ka sellepärast ennast ei tundnud. 🙂

Parimate soovidega
Jane, 20.11.2013
————————————————–

Tere Raivo

Kunagi keset suve koostasite mulle toitumiskava.  Olen sellega täitsa rahul, tulemuseks on kaalulangus  u 94 kg pealt  87,5  kg ni.  Eesmärk oli 5 kg ja see sai ka saavutatud.   Kinnistasin omale hea harjumuse hommikuti korralikult süüa, kohukesed on ära jäänud ja samuti ka suhkur kohvist  Tänavuse õunteuputuse tõttu olen muidugi koduseid õunu palju söönud, praktiliselt kõik mu magustoidud on olnud õunad.  Vahepalad ka .. 100 L  kodust (ilma suhkruta ) mahla ootab hommikuti joomist.  Palju häid harjumusi. Siiski ei saa väita; et ei ole patustanud.  100% pole suutnud menüüst kinni pidada – kiire tööelu ja komandeeringute tõttu.  Kuid põhimõtteid olen püüdnud ka reisidel jälgida.  Alguses 3-4 kilo läks 1 kuuga, pigem isegi kiiremini. Poolest septembrist tänaseni on püsinud 87-88 kg kandis. Vesi on toidu kõrval väljavahetanud muud joogid, mõnikord siiski joon ka keefiri. Pigem on jäänud veel menüüsse sealiha toite, pastat jms, kuid proovin kogustega siiski tagasi hoida.  Pigem  õhustel aegadel, kui perele ja endale ei suuda ( või piiratud aeg ) erinevaid toite teha, kuid reguleerin koguseid.

Tiit, 17.11.2013

————————————————–

Hei Raivo.

Mul on väga häid uudiseid, olen jälginud toitumiskava ca 2 nädalat ja kaotanud 5kg keharasva. Enne toitumist kaalusin 100,7 ja täna hommikul 95,7. Olen väga rõõmus tulemuste üle. Jätkan samas vaimus kuni 85kg ini ja edasi ma konsulteeriks lihastreeningu kohta:)

Päikest

Raimo, 25.10.2013

—————————————————

Tere Raivo.

Siiamaani olen kinni pidanud toitumiskavast rangelt ja kui aus olla siis olen tõesti end palju paremini tundma hakanud, olen lõpuks ometi hakanud hommikuti sööma, mida ma pole teinud juba aastaid ja aastaid. Näljatunnet ei ole nagu vanasti ja terve päeva jooksul on energiat küllaga 🙂 Paraku ajanappuse tõttu ei ole ma trenni jõudnudki, töökoormus suurenes paariks kuuks ja vahemaa pealinnaga ka. Aega jääbi täpselt niipalju et keskenduda toitumisele ja seda valmistada 🙂 Kaalupeale pole astunud nüüd viimati aga kaks nädalat tagasi kaalusin veel 100,3kg, Püksivööl olen küll paar auku juurde puurinud aga ootan nüüd reedet mil saan Eestis kaalu peale minna, siis saan täpsemalt ka kaalulangust teatada.

Päikest
Raimo, 21.10.2013

————————————————–

Tere Raivo!

Pole juba ammu kellegi kirja nii väga oodanud ja kui Su kirja kätte sain, siis tunne oli nagu lapsel kommipoes 🙂
Ma olin heas mõttes väga üllatunud, kui suuremahulised need kavad on ja väga huvitav oli neid lugeda, kuna sisaldavad palju vajalikku infot. Põnevus on ees ootavast elu- ja söömisharjumuste muutumisest.
Ma tänan Sind kogu südamest,et nägid vaeva nii mahukate kavade tegemisega ja nende lahti seletamisega, mis ja kuidas. Sain paljudele küsimustele vastused. Proovin anda endast maximumi 😉 Kui mul tekib mõni küsimus,siis kindlasti võtan ühendust ja proovin ka endast tagasisidet saata.
Suurimad tänud veelkord!! 🙂

Parimat,
Angela, 17.09.2013

————————————————–

Tere

Nüüd peaks olema kusagil 5 kuud möödas,kui alustasin Teie poolt saadud toitumisjuhiste järgi tegutsemist.Pean mainima, et asi on sujunud üllatavalt hästi, sest praeguseks on kaal langenud 67 peale ehk siis miinus 24kg! Paistab, et sinna ta ka jääb kuna nüüd kõigub kilo üles ja alla. Riided olen enamjaolt välja vahetanud;) Asi on kulgenud enamjaolt Teie juhiste kohaselt, aga eks neid patustamisi on ka vahel sisse tulnud, kuid selle olen jälle nädala sees tasa teinud. Vererõhk on nüüd normis ja muidu hea olla; ) Vööümbermõõt on langenud 106-lt 86-le ja on sinna pidama jäänud, kuigi võiks see kõhuke vähe seespool olla (aga hommikul ärgates ongi 🙂 ) Nii mõnigi mees-naine on minu eeskujul Teilt samuti kava tellinud ja ka toimib nendega – suured tänud Teile.

Suured tänud veelkord Teile.

Tervitades

Meelis, 24.08.2013

————————————————–

Tere!

Märkamatult on möödunud kuu ja leidsin, et oleks aeg saata tagasisidet mu (eba)õnnestumiste kohta. Olen püüdnud jälgida toitumiskava nii hästi, kui see on mu võimaluste piires õnnestunud. Trenni pole regulaarselt kahjuks ajanappuse ja koduste aiatööde ja toimetuste tõttu saanud teha. Selle ajavahemiku jooksul olen käinud ainult neljal rahvajooksul: 18 mail SEB Maijooks 7 km, 22.05 Nissi valla IV rahvajooks-5,8 km, 02.06 Rapla Selveri suurjooks-10 km ja 7.juunil Rakveres Eesti Ööjooksul poolmaraton-21,1 km distantsidel, sellega mu n.ö “trenn” piirdub. Vaatamata sellele olen olnud rahul oma kaalulangetamisega.. alustasin 14. mail 68,5 pealt ja tänaseks on mu kaal 65,5 kg (eilne näit). Minu meelest on see isegi ok, või kuidas Teie arvate? Võimalik, et numbrid oleks teised, kui saanuksin teha ka treeningkava järgi trenni, kuid see on vaid oletus..  Igal juhul, ma püüan teha kõik endast oleneva, et asjad veelgi paremini kulgeks ja ehk on ka aega rohkem trenni teha, kuigi-eks see maakodus toimetamine-puude ladumine-lõhkumine, aiamaa kõplamine, muru niitmine jne. ole ise juba paras trenn. 😉

Igal juhul- ilusat suve ja kaunist Jaanipäeva!

Annely, 18.06.2013

————————————————–

Tere Raivo,

Saadan pisut tagasisidet enda arengutest. Nüüdseks kolm ja pool nädalat asjaga tegeletud ja tulemuseks ca 3,5-4kg kaalulangust. Püksirihm on eelmises augus tagasi, ehkki tundub, et kõhu pealt on see va rasvakiht kõige visam taanduma.

Sinu antud söögiplaaniga olen usutavasti ca 80% ulatuses hakkama saanud, vahel ehk läheb mõni suutäis rohkem. Hommikud vast kõige paremini ja samuti õhtune oode ja õhtusöök. Lõunaga on kõige keerulisem, sest seda tööle kaasa teha ikka ei ole viitsinud. Nii sööngi siis põhiliselt sealiha ja paar kartulit ning salatit ja natuke miskit sousti.

Nädalavahetustel luban endale ikka mõne õlle (viimane laupäev läks veits käest ära- pidasin sünnipäeva…). Midagi väga rasket tundub, et ei ole, suurim väljakutse on aeglaselt söömine:) mul ikka kuidagi üle 10-15min, ei kulu- terve elu olen sihuke “ahmija” olnud…

Parimat soovides,

Jaanus, 07.05.2013

————————————————–

Tere!

2 edukat kuud möödas ja annan vähe tagasisidet tulemustest. Kuna olen ülekaaluga maadelnud mitu aastat, siis olin alguses natuke skeptiline, aga nüüd võin öelda, et kava toimib 100%. Kavaga alustasin 4.03. – algkaal 115,9 kg.

· 08.03 – 112,4 (-3,5)
· 15.03 – 110,9 (-1,5)
· 22.03 – 109,5 (-1,4)
· 29.03 – 108,6 (-0,9)

Kokku siis kuuga -7,3 kg.

Teisel kuul nii suurt langust ei olnud, kuna olin haige ja 2 nädalat trennis ei käinud, aga ikka -3,4 kg. Hetkel kaal 105,2 kg, seega 2 kuuga -10,7 kg.

Esimesel nädalal tekitas probleeme hommikusöögi kogus, mida oli päris palju, aga sellega harjus ära. Koguseid olen püüdnud kaaluda täpselt (+-10 g.), menüüs on ka tagasi muna, mida enne ei söönud. Petupäevadel olen söönud enam-vähem kava järgi, paaril laupäeval olen patustanud vähe rammusama toiduga. Aga üldiselt on kõht täis, näljatunnet ei ole, enesetunne on hea ja trennides on ka energiat tunduvalt rohkem. Motivatsioon on kõrge ja pingutame edasi kergema kaalu nimel.

Tiit, 02.05.2013

————————————————–

Tere Raivo

Möödas on juba nats üle 1 kuu ja anna siis teada kuidas olen hakkama saanud.

Üldiselt kokku võttes olen rahul. Juurde on tulnud energiat ja tahtmist midagi korda saata. Kuigi kaalulised numbrid ei ole teab mis vaimustavad, olen ka selle piskuga rahul. Nii nagu Sa ka ütlesid, on kaalulangetamine kinni väga mitmetes tegurites ja neid hetkel minu ellu jagub piisavalt. On käsil nimelt töökoha vahetus ja sellega veits rohkem ka stressi.

Kõige raskem on paika saada söögikordade aegu. Kuna tööaeg on ikkagi nii varane, siis vabadel päevadel on kellaajad väga nihkes. Uue töökohaga aga need mured peaksid kaduma. Olen kindlalt kinni pidanud sellest, et mul oleks 3 kindlat söögikorda ja vahepalade ajal olen piirdunud õunaga.Ja juba see on väga hea saavutus. Samuti teen kodus peale aiatöö ka väikest füüsilist tegevust. Ja tunne on mõnus. Pean siinkohal ütlema ,et sellist toitumist harrastavad nüüd tööl ka mõned teised. Seda kergem on oma tulemusi saavutada.

Ja nüüd numbrid. Alustasin 11. märts kui kaal oli 99,7 ja kaalusin igal pühapäeval.17.03 – 96.4; 24.03 – 97.5; 31.03 – 95.5; 07.04 – 96.2;14.04 – 95.3. Nagu näed kõigub kaal nagu jo-jo , kui siiski on kaalu kadunud 4.4 kg. Super!

Siinkohal tänud veelkord ja ilusat kevadet  🙂

Kaja, 20.04.2013

————————————————–

Tere, Raivo!

Tahaksin jägada Teiega oma rõõmu. Olen toitunud Teie poolt koostatud kava jägi nüüd juba kuu aega. Tänaseks on minu tulemus -6kg. Enesetunne on väga hea, nälga üldse ei tunne. Ise ka ei usu, et üldse ei tunne puudust nt šokolaadist, saiakestest jne.  Algul tundus,et söök on iga päev ühesugune, nüüd aga kõik ok, fantaseerin koguaeg ja saabki jälle midagi uut.

Olen väga tänulik abi eest ja  kavatsen jätkata samas vaimus.

Tänades,

Olga, 13.04.2013

————————————————–

Tere Raivo

Suured tänud toidukava eest. Ütleme nii, et oma vormilt ja sisult oli see  väga meeldiv üllatus.

Oma ankeedis ma ei maininud seda sest see tuli mulle just meelde – aga ma käisin 2009 aastal läbi ühes spordiklubis nn kaalu langetamise programmi. Maksin üsna korraliku summa – ja lubadus, et selle eest korra nädalas saad kokku oma personaalse treeneriga, kes annab nõu ja aitab toitumist tervislikuks saada, oli täielik katastroof. Seetõttu minu usk sedasorti nõustajatesse kukkus kolinal. Ka mina suudan kasutada kaalu ja rasva mõõtmise aparaati. Toitumises aitamine seisnes selles, ta ilmselt guugeldas mulle kuskilt rasvad/süsivesikud/valgud toitumise protsendid. Ja igakord kui mu toitumist vaatas, mainis, et näe siin on süsivesikud. Mis ei olnud mulle üllatus.

Ühesõnaga, seetõttu ma ei oodanud sinu koostatavast kavast eriti miskit positiivset. Ja ainult tänu allahindlusele Chillis otsustasin, et prooviksin siiski, mida siis toitumiskava soovitab. Lugesin selle nüüd läbi ja mis mulle meeldib, see on selgelt personaalne (minu jaoks tehtud, vastab minu ankeedis mainitud teemade) ja lisaks muule – ta käsitleb ka ennetavalt teemasid mis tekkida võivad igapäevaelus (stiilis trenn on hilja või planeerimisel ette tulla võivad raskused) – ühesõnaga suur tänu.

Kindlasti võtan selle nüüd südameasjaks.

Tervitustega,

Maris, 12.04.2013

————————————————–

Tere Raivo,

Mõtlesin, et annan siis vahepealset tagasisidet. Täna sai täpselt täis 3 kuud toitumiskava järgimist ja enamvähem olen korralikult seda ka teinud. Kui kava kätte sain, siis ei saanud ennast kohe vedama ja seetõttu seisisi pea 2 nädalat mul laua peal. Saatsin rahulikult pühad mööda ja enne kava järgimist tegin veel patupäevad pizzad, burgerid, kommid 🙂 – et jääks hea mälestus nende maitsest. Samas kuna ikkagi kaalu langust tahtsin teha enese pärast ja et ka parem tervis oleks, siis jätsin 10 jaanuaril vanad toitumisharjumused päevapealt ja uuele toitumiskavale läksin üle koheselt ja rangelt nii nagu ette nägi – ei kommidele, pizzadele, burgeritele, alkoholile jne. Esimene nädal-kaks olid kõige raskemad. Kohati tühja kõhu tunne, samuti õhtuti oleks tahtnud midagi näksida – nii nagu vanad harjumused olid. Samas tahtejõud oli suurem ja nüüd juba ammu õhtuti mingit näksimisporbleemi pole.

Kuna Sinu poolt antud kava nägi ette kindla suurusega portsud, siis enam paremini poleks saanud need mulle sobida,. Nagu ikka esimestel nädalatel
oli kuidagi kummaline, et oleks tahtnud rohkem süüa ja tundus et kõht on kuidagi tühi. Kuna menüü on mitmekülgne, siis algul kui kava esimest korda vaatasin, tundus, et see läheb väga kulukaks, kuid võin öelda, et valesti söömine on täpselt samas hinnas või isegi veel kallim – seega hinna pärast ei ole küll põhjust muretsemiseks.

Suuremaid patustamisi on 3 kuu jooksul olnud 2-3 korda. Siis olen söönud kõike – salatit, kooki, kringlit, kommi – ühesõnaga asju mida ei tohiks. Loomulikult andis see kaalule kohe ilusti juurde, kõige rängemal korral suisa 1,5 kg. Kuna teen aktiivselt trenni kõrvale (vähemalt 5 korda nädalas), siis pärast patupäevi tuli ka intensiivsem trenn ja tuldud lisakaalu sai mõne päevaga maha.

Kava alustades olin täiesti valmis 2-3 kg kaalu languseks kuus, Alustasin 111,5 kg pealt ja seadsin eesmärgiks juuni kuuks välja jõuda 95 kg peale, kuid täna on seis selline, et olen kaotanud 17,8 kg ehk hetkeline kaal 93,7 kg. Kava juures on hästi oluline järjepidevus ehk kui teha siis pühendunult ja saab ka tulemusi. Tegelikult on ikka ahvatlusi palju, aga neile ei ole väga järgi andnud. Nüüd püüan kava edasi teha ja kaalu 90 peale saada.

Tervitades
Martin, 10.04.2013

————————————————–

Tere!

Alustasin toitumisega 1. veebruaril ning viimane kaalumine 29. märtsil näitas 4,2 kg kaalukaotust ehk ca 0,53 kg nädalas. Ise olen hetkel rahul – kõht ei ole tühi, märkan pisikesi muutusi kehas ning plaanin jätkata korrapärase toitumisega. Terve selle aja olen osalenud ka spordiklubi treeningutes min 2x nädalas ning lisaks jälginud ettenähtud toitumiskava, küll vahel muudatustega: olen vahel jaganud oote kaheks osaks ehk tekitanud endale 5 söögikorda, kuna kõht on olnud tühi ning sõltuvalt tööl koosolekutest jm faktoritest, olen püüdunud siiski ajatada söögikordade vahele 3-4h. Ja nö patupäevi olen ikka teinud – et vaim ikka värske püsiks 🙂 Ja mu magusaisu saab üldjuhul ka paari tüki tumeda šokolaadiga pühapäeval täidetud!

Tervitades

Helen, 1.04.2013

—————————————-

Tere jälle!

Esimest korda andsin Teile ülevaate, kui olin toitumiskava jälginud 2 kuud, selle ajaga kaotasin 10,2 kg. Nüüdseks olen uut eluviisi jälginud juba pool aastat ning kaal on langenud 30 kg! Kindlasti on selle kõige juures, lisaks trennile, olnud väga oluline õige toitumine. Ma tunnistan ausalt, et ei jälgi kava enam 100% täpsusega nagu alguses, kuid kõik põhitõed olen sellest omandanud ja seetõttu ilmselt toimib kõik siiamaani. Annan nüüd kaalu ja cm-te ülevaate samuti: 17.09.12 – 121 kg, 15.10.12 – 115,2 kg, 16.11.12 – 110,8 kg, 16.12.12 – 105,6 kg, 16.01.13 – 101,8 kg, 17.02.13 – 97,3 kg, 15.03.13 – 92,9 kg, 28.03.13 – 91 kg

Mõõdud on vähenenud järgmiselt:  kael -3cm; , rind -10cm; , käevars -8cm; , vöö -18cm; , puus -21cm; , reis -15cm; , säär -7cm.

Enesetunne on super, ma ei mäletagi, millal ma viimati nii hea välja nägin, kuna olen alati ülekaaluline olnud. Nüüd on eesmärgiks jõuda KMI järgi normaalkaalu, sinna on veel minna ~13 kg. Iseenda jaoks tean ka, et see number, mis mind rahuldab, peab kindlasti algama 7-ga. Trenni teen hetkel 3 päeva jõusaalikava, 2-3 korda aeroobset (ratas, kõnd, jooks), 1 kord võimlemist.

Tahtsin veel lisada, et kogu see protsess on minu jaoks tegelikult olnud põnev, üldse mitte ebameeldiv või üle mõistuse raske, sest ma ei ole midagi pidanud hambad ristis kannatama või tegema. Eks tahtejõudu ning motivatsiooni on pidevalt vaja üleval hoida ja olenemata pisikestest tagasilöökidest, tuleb endale aru anda, et need ei ole küll põhjused käega löömiseks, vaid need on iga protsessi loomulik osa.

Katre, 30.03.2013

————————————————–

Tere.

Olen nüüd poolteist kuud jälginud toitumiskava ja teinud korralikult trenni (ca 1500 kcal nädalas) – jõusaal+kepikõnd. Toitumiskava jälgimise hinne on 4 (viiepallisüsteemis). Ja tulemustega olen ise väga rahul.

Mõõtmiskoht

enne

nüüd

Kaal

71

69,3

Vööümbermõõt

85

80

Nabaümbermõõt

96

94

Tagumiku ümbermõõt

106

104

Rinnaaluse ümbermõõt

79

79

Reie ümbermõõt

62

60

Õlavarre ümbermõõt

32

31

 2 esimest nädalat ei toimunud kaalulangust – vaid kaal tõusis isegi 72ni. Hetkel ma tunnen end suurepäraselt – mul tundub ma olen allavõtnud umbes 1,5 riidenumbrit. St kui enne hakkasid nr 42 väikseks isegi jääma, siis nüüd ajan nr 40 vaevata jalga ja isegi 38 (aga siis jääb kõht üle ääre). Homme sõidan joogalaagrisse – see keerab asja küll sassi, aga loodan seal ka alla võtta paar kilo. Põhiline on see, et ma sain  usu, et mul on võimalik keha korda saada. Enne mul oli selline tunne, et ükskõik mis ma ei teinud-miski ei mõjunud ja ei uskunud ka endasse, et suudan pikalt toitumist jälgida. Nii, et suur tänu mulle endale ja suur tänu Sulle!

Tervitab,

Liina, 27.02.2013

————————————————–

Tere Raivo!

Annan endast märku natuke ja räägin kuidas kavad mulle mõjunud on. Kava sain kätte 6. veebruar. “Jälgimist” alustasin 11.veebruarist. Esimene nädal läks kergelt öeldes aia taha. Nimelt käib meil palju külalisi ja ka ise käime palju külas ning seetõttu oli minu senine toitumiskava jälgimine näinud välja selline, et esmaspäevast reedeni suutsin tubli olla, kaal langes ja kui reede õhtu kätte jõudis, siis kuni esmaspäevani läks kõik käest ära. Esmaspäevast siis hakkasin nö nädalavahetusel söödust/joodust lahti saama. Selline surnud ring. Eelmise nädala suutsin ka tubli olla, reedeks oli nädalavahetusel õgitu langetatud ja lisaks ka veel paarsada grammi. See andis jõudu ja motivatsiooni juurde ning möödunud nädalavahetusel suutsin ennast kõvasti ületada. Ka siis olid meil Vabariigi aastapäeva puhul sõbrad külas, laud head ja paremat täis, aga piirdusin ühekordse söömisega, kus maitsesin kõiki asju, aga vähe. Kõht sai täis, hiljem kui oli lihtsalt näksimise isu, siis selleks olin varunud lauale ka suuremas koguses juurikaid, mida siis vähese dipikastmega sõin. Magustoidust keeldusin. Pühapäeva hommik oli väga rõõmustav kaalu osas. 🙂

Kaaluga on siis nii, et 11.02 oli kaal 81,9 ja täna 25.02 79,8, 2,1 kg , mis on minu arvates väga hea, kui arvestada, et vahepeal oli ikka kaalutõus kõva 2,6 kg :D. 7t kaalul ees nähes on väga hea tunne ikka. Seda pole väga tükk aega juhtunud.

Trenni olen proovinud ka teha, mitte küll väga täpselt kava järgi, rohkem olen teinud crosstraineril Sinu meetodit kasutades aeroobset. Ja trenni juures meeldib mulle see, et see ei kesta väga kaua, praegu vähemalt. Mulle sobibki kui alustan vaikselt, ja pikendan trenni aega tasapisi, lisades Sinu soovitatud harjutusi juurde.

Ma väga loodan, et suudan edaspidi ka tubli olla ja suveks on kaal juba enamvähem 🙂 Aitäh Sulle, annan ka edaspidi vaikselt teada , kuidas kava jälgimine kulgeb ja kuidas mu keha sellele reageerib 🙂

Piret, 25.02.2013

————————————————–

Tere Raivo!

Mul on rõõm teatada, et peale toidukoguste ja kalorite jälgimisel konkreetsemaks minemist on protsess hakanud toimima paremuse suunas. Kaal enam ei kõigu üles-alla, vaid ainult langeb, nädalaga -1kg, praegune kaal 76,5. Nelja nädalaga langus -1,5kg, kõhu ümbermõõt -4cm, puusadelt -3cm.

Kolm põhitoidukorda on nüüd kenasti söödud enam-vähem normi järgi, muus osas toitun sisetunde järgi kava piires, kuid söön vähem kui varem.
Seetõttu ülesöömise tunnet õhtul enam pole ja ka näljatunnet päeva jooksul pole olnud. Vahel läheb söödud valkude arv 10-20g üle(kui linnuliha on 2x päevas), rasvad kenasti 80g ja süsivesikud 180-190g piires. Kuigi see kalorite analüüs ei pruugi väga täpne olla, annab see toitumisele õige suuna ja aitab mul paremini õigetes raamides püsida. Tegelikult sain ilmselt alles nüüd asjale pihta. Õige söömise jaoks on teadmisi vaja ja neid on mul vähe.

Ma olen ise ka õnnelik saavutatu üle, sest pööre asjast arusaamises toimus tegelikult alles möödunud nädala keskel ja nagu näha, tulemused ei lasegi end kaua oodata. Ja seda tegelikult nälgimata.

Tervitustega Karin, 25.02.2013

————————————————–

Tere!

Tellisin Teie käest augusti lõpus toitumiskava, mida hakkasin korralikult jälgima 17. septembrist alates. Homme saab kaks kuud, mil olen seda kava jälginud, püüdnud võimalikult palju liikuda või trenni teha ning tulemused on väga-väga head. Tänahommikuse seisuga olen kaalu kaotanud 10,2 kg (algkaal 121kg). Võin anda ülevaate ka nädalate lõikes:

17.09 – 121kg, 24.09 – 119,2kg, 01.10 – 117,8kg, 08.10 – 116,8kg, 15.10 – 115,2kg, 22.10 – 114,7kg, 29.10 – 114,2kg, 05.11 – 113,1kg, 12.11 – 111,6kg ning 4 päeva hiljem 110,8kg. Lisaks on mõõdud vähenenud järgmiselt: kael -2cm, rind -3cm, käevars -5cm, vöö -7cm, puus -8cm, reis -6cm, säär -3cm.

Nälga pole kannatanud, pigem olen aru saanud sellest, kui on tulnud tõsiseid patuõhtuid, siis järgmisel päeval on olnud endal kehv olla – järelikult tegin oma organismile liiga. Olen loobunud täielikult valgest suhkrust ning jahust (selles mõttes, et ma neid ise kuskile toitudesse ei lisa, saan neid siis peidetult toiduainetest). Magusaisu on vähenenud, kuigi vahel on ikka selliseid äkkisusid magusa järele, siis olen endale ka midagi süütumat lubanud. Siiski on tänu sellele maitsemeel läinud palju erksamaks.

Minust on saanud paralleelselt ka tõeline “spordihull”, käin nüüdsest hommikuti jõusaalis u 3x nädalas (ringtreening meeldib väga, on kavad nii üla- kui alakehale, 1 min harjutust, 30 sek puhkust, vahepeal ka mõned aeroobsed seadmed), mängin squashi, teen tempokaid kõnde ning vaikselt harjutan jooksmist. Trennipäevadel olen pisut rohkem süsivesikuid endale lubanud. Enesetunne on super ning energiat küllaga! Samuti meeletult
motivatsiooni jätkamiseks, et saavutada veel parem vorm.

Tervitades,
Katre, 16.11.2012

————————————————–

Tere Raivo,

Mõtlesin, et saadan Teile natuke tagasisidet toitumiskava kohta. Olen antud toitumiskava järgi toitunud natuke üle kuu  ning pean tunnistama, et kava toimib 100%:). Ma pole kunagi niiiiiiii palju söönud kui nüüd ja kilod langevad. Enne trenni on palju rohkem energiat. Samuti keha ja vaim on  erksam ja väsimustunnet ilmneb väga harva. Veel märkasin, et magusaisu on pea kadunud ning ei tunne puudust kommidest jne.

Tundub, et nüüd on kätte jõudnud aeg kus kehakaal on muutunud stabiilseks, mis on väga positiivne. Esimesed nädalad langes kaal ikka mühinal, aga nüüd langev vaikselt. Alustasin kaaluga 72.7 kg ning hetkel on kaal 67.6 kg.

Kokkuvõttes sooviksin Teid tänada ning jätkan kindlasti teie soovituste järgi toitumist.

Kelli Kempo (kava jälginud/järginud 6 nädalat)

————————————————–

Lp. Raivo Piiber!

Mind rõõmustab, et Te minu tegevuse vastu huvi tunnete. Minul läheb hästi. Kuue kuuga on maha võetud 15 kilo. Nagu Te soovitasite – söön vähem, teen seda kindlatel kellaaegadel ja mitmekesisemalt.Iga päev käin viisteist tuhat sammu, sammumõõtja on mul kaelas kogu aeg. Plaani järgi on vaja veel maha võtta 17 kilo. Puus enam ei valuta ja põlv ei ole enam kange. Olen Teile väga tänulik sellele teele juhatamise eest! Annan Teile teada oma järgmistest tulemustest. Soovin ilusat septembrikuud!

Tänulik Liina Sooväli.

————————————————–

Raivo juurde läksin sooviga saada tagasi hea füüsiline vorm ning et oleks kindel toitumiskava, mida järgida. Selleks hetkeks olin juba aastaid põdenud buliimiat ja anoreksiat. Näljutamise ja vale toitumisega olid kadunud hea rüht, energia ja lihased olid nõrgaks jäänud. Raivo koostas mulle personaalse treening- ja toitumiskava. Alustada ei olnud raske, sest Raivolt sain palju innustust ja toetust. Algaja jõusaaliskäijana oli kõige keerulisem masinate käsitlemise meeldejätmine, aga sealgi oli Raivo igal sammul abiks.

Peale esimesi nädalaid tundsin end palju elujõulisemana, paari kuuga olid tagasi nii jõud, õige kehahoiak ja tegutsemistahe.  Kindel toitumiskava oli väga abiks.Kuna võitlus söömishäiretega oli juba minu kasuks, oli väga hea järgida ranget söömisplaani, mis ei lubanud suuri kõrvalekaldeid.

Ei liialda öeldes, et võlgnen Raivole oma uue elu alguse. Sellest on möödas juba 3 aastat ja minu elu on ikka ainult ülesmäge läinud!

Karin

—————————————————

Olen väga rõõmus et otsustasin oma toitumis- ja treeningkava koostajaks valida just Raivo Piiberi. Ausalt öeldes ei uskunud ma et toitumiskava järgides võiks muutused olla nii fantastilised! Mõtlesin algul, et mis kunsti selles söömises siis on?? Ei ole ju midagi keerulist. Aga siiski, toitumiskava järgides tundsin kuidas mul oli rohkem energiat, puudus liigsetest kookidest jms tulenev “raske” olemine, mu keha transfomeerus silmnähtavalt, samuti kadus magusaisu, mis oli minu jaoks täielik müstika. Kadus ka krooniline kõhukinnisus, mis oli mind vaevanud esimese lapse sünnist alates.

Enim hämmastas mind et sellise toidukoguse juures on võimalik kaalu kaotada. Olin ju harjunud pidama tibidieete – sööma võimalikult vähe, isegi alla 1200 kcal päevas ja kaalulangetamine seostus minu peas pideva näljatundega. Seekord aga sõin 5x päevas suured portsud ja kaal langes sellest hoolimata.

Enne kavade tellimist olin omal käel pusinud juba 7 kuud ilma eriliste muutusteta, silmaganähtavad tulemused hakkasid ilmnema aga juba esimesel kuul peale treening- ja toitumiskavade kasutuselevõttu.

Olen sellest ajast soovitanud Hr. Piiberit paljudele oma sõpradele, kes on peale alalõua maast korjamist küsinud, et kuidas ma ometi seda tegin?? Olen saanud lugematuid komplimente nii oma sõpradelt kui ka täiesti võõrastel kes on minu transformatsiooni pilte juhtunud nägema.

Kõige rohkem aga olen talle tänulik selle eest et ta aitas mul täita oma unistuse tõestada iseendale ja ka teistele et on võimalik ka peale laste saamist saada oma keha mitte ainult tagasi vormi milline see oli enne, vaid palju-palju paremana!

Helen Ryan, Iirimaa

————————————————–

Mina hakkasin tänu Raivo nõuannetele ja soovitustele tervislikult sööma ja elama. Enam ei vihka sporditegemist ja üldse vaatan elule helgema pilguga. Paar aastat tagasi oli treenitargalt.ee minu piibel, mida iga päev lausa mitu korda lugesin. See andis mule jõudu edasiliikumiseks ja mitte õgimiseks. Liikumine teeb elu ilusamaks- see on tõsi. Südamest suured tänud Raivole!

Marju Kees

————————————————–

Sattusin Raivo Piiberi juurde tegelikult täiesti juhuslikult. Juba pikemat aega oli plaan oma keha ja tervisega midagi konkreetset ette võtta ja nii saigi hakatud netist otsima võimalike variante. “Isetegevusega” võib vägagi mööda panna ja kasu asemel lausa kahju teha. Lugedes erinevaid saite jäigi silma Raivo Piiber ja praeguse seisuga võin väita, et olen väga rahul oma valikuga! Kaal on kukkunud ja mis kõige tähtsam – minu enesetunne ning energia on hoopis uuel tasemel. Kadunud on hämmastaval kombel magusaisu ja samuti varemalt vaevanud gaasid ning puhitus kõhus:)

Minu edusammudest huvitus ka tütar, kes samuti nüüd teist kuud Hr. Piiberi toitumiskava järgib. Suured tänud Raivole ka selle eest, et ei unusta oma “õpilasi” ka hiljem, vaid tunneb huvi tulemuste ja edusammude kohta!

Argo Jaanimägi

————————————————–

Raivot soovitas mulle mu söbranna Helen, kes oli temalt toitumiskava juba tellinud. Helen oli väga rahul tulemustega ning mötlesin, et proovin ka.

Suuri dieete ei ole ma kunagi pidanud, aga seda viga tegin kúll et söin väga tihti ja näksisin kogu aeg. Ja siis oli muidugi kogu aeg see túhja köhu tunne. Ja sellest siis loomulikult see näksimine.

Toitumiskava sobis mulle väga hästi, sest súúa 3-4h tagant sobis mulle väga. Isegi köhuvalud, mis mul juba lapsepölvest on (kindlasti sellest, et ei söö korralikult) on ära jäänud.

Loomulikult öppisin ka tänu toitumiskavale öigeid asju sööma. Nägin ju, et teen trenni, aga tulemusi kuskilt suurt väga näha ei ole. Mina soovisin rasva % vähendada ning rohkem treenitud välja näha. Jälgides aga Raivo soovitusi, on ka tulemusi varsti näha. Mina olen saanud rasvaprotsendi 27,5% pealt juba 21,9% peale. Loomulikult ei ole see mu ideaal löpptulemus, aga olen juba väga rahul. Tuleb vaid edasi trenni teha ja korralikult súúa.

Suured tänud ja edu edaspidiseks.

Viive Tuborg, Rootsi

© 2009 – 2019 TREENITARGALT.EE All rights reserved.

TREENITARGALT.EE © 2009-2018 All rights reserved Frontier Theme