5 years

Viis aastat online ja inimeselt inimesele

Viis aastat avalikkuse ees – on seda palju või vähe? Kuidas võtta – ühemeheprojekti puhul on seda suhteliselt palju ning eks seda Treenitargalt.ee ka sisuliselt ole. Täna täpselt viis aastat tagasi, 13. oktoobril 2009 läks „eetrisse“ esimene artikkel minu blogis https://www.treenitargalt.ee/milleks-uldse-treening-ja-oigesti-toitumine/ ning alates sellest ajast olen avaldanud 131 postitust/blogikirjet. On seda palju või vähe – pagan seda teab, 60 kuu peale teeb see keskeltläbi 2,18 kirjatükki kuus. Loomulikult ei ole kõik kuud vennad – on edulisemaid ja produktiivsemaid kuid, on ka vähemviljakamaid kuid …. On olnud kaastöid (Christina Alev, King of Spades), on olnud tõlgitud materjale, kuid vähemalt 75% on omatoodang.

Miks ma seda teen?

Isegi ei tea … Äkki mul pole oma ajaga midagi targemat teha? Või siis äkki mulle meeldib inimesi natukenegi aidata, anda neile nõu, jagada nendega oma teadmisi? Kõik saigi tegelikult alguse sellest, et alates 2004 aastast, mil hakkasin jõusaalispordi (kitsamalt kulturismi) kui sellise vastu huvi tundma ning sooritasin oma esimese treenerieksami. Viie aastaga oli kogunenud või olin kogunud informatsiooni ja teadmisi, mida oleks patt olnud lasta seista ja riiulil tolmu koguda. Nii saigi siis 2009 aasta suvel vastu võetud otsus Treenitargalt.ee püsti panna ning sama aasta sügisel oli asi tehtud. Nimevõimalusi sai kaalutud mitmeid ning viis aastat tagasi tundus see väga hea nimi olevat. Ega tal tänaselgi päeval väga viga ei ole, kuid kui ma vaatan oma lehe sisu, siis rohkem kui kolmveerand kirjutistest on pühendatud toitumisele, mitte treenimisele. Samas – ega see väga suur viga ei olegi, sest meie hea vorm ning tervis saavadki ju alguse just sellest, mida me suhu pistame, trenn sinna kõrvale on juba boonuseks. Ja mis seal salata – võimaldab ka süüa rohkem …

Kellele mõeldud?

Treenitargalt.ee on loodud mõttega aidata kõiki inimesi, kes soovivad infot toitumise ja treeningute kohta. Sa ei pea olema sportlane – piisab, kui Sul on mure või probleem ning Sa soovid sellele lahendust leida ning voilaa!, siin ta on – Treenitargalt.ee. Läbi viie aasta on abi ja nõu saanud tuhanded inimesed, on koostatud üle 3000 toitumiskava pluss erineva tasemega treeningkavad sinna otsa, neid ma pole isegi mitte kokku lugenud. On nõustatud erineva tasemega sportlasi, nii tippe kui amatööre – Christina Alev, Argo Vaible, Ragnar Kaasik, Egon Kaur jne jne, loetelu on suhteliselt pikk. Treenitargalt.ee on on inimeselt inimesele mõeldud lehekülg, mille taga on reaalne persoon, kes aitab Sin vastavalt Sinu soovidele ja võimalustele, kes annab Sulle nõu siis, kui Sa seda kõige rohkem vajad ning kes on Sulle abiks ja toeks Sinu teel Sinu parema ja tervislikuma mina poole!

Usun, et ka järgnevad viis aastat saavad olema sama töörohked ja tulemusrikkad kui seda olid esimesed viis. Selle eest pean ma aga täna Sind, armas lugeja, kes Sa oled aidanud seda lehekülge püsti hoida!

Tänud Sulle ning treeni targalt, toitu targalt!

Parimatega

Raivo

Treenitargalt.ee

Add Your Comment

 
Kehasalong
Hedon
Workoutshop
Vitashop
Stuudiopunkt
 

Treenitargalt.ee © 2009 - 2024 Kõik õigused kaitstud.