Working-out-From-Home-2 copy

Palju on vaieldud teemadel, kas kodus treenimine on etem ja parem kui enese liigutamine näiteks spordiklubis, mis on täis kunstiteostele sarnanevaid säravaid masinaid, megasuuri plasmaekraane ja edevates trenniriietes supervormikaid või siis vähemvormikaid kliente. Eks ta ole, nagu öeldakse, maitse asi ja kellele ema, kellele tütar, kuid omad eelised on nii ühel kui teisel. Ei hakka siinkohal ühte teisest paremaks reklaamima, toon vaid välja koduse „keldriklubi“ eelised spordiklubi ees.

Säästab raha

Ok, see on suhteline, sest ka kodustes tingimustes treenimiseks oleks Sul vaja teha elementaarnegi investeering – hantlid, lõuatõmbepuu, pall jne, kuid see on juba igaühe enese asi, kes ja kuipalju on nõus sinna raha paigutama. Täiesti vabalt saab ka ilma vahenditeta hakkama. Jäävad ära aga liitumistasud, igakuised maksud, võimalikud parkimistasud, kulu autokütusele või bussipiletile, kohati peavalulised parkimiskohaotsingud jne jne. Kaob ära ka võimalus otsida vabandusi a la „krt, bensuraha pole“ või siis „täna küll pole aega sõita“ või eriti naistele tüüpiline „mul pole midagi selga panna“  jne jne. Sul on vaja (vajadusel) teha vaid ühekordne investeering kodustesse vahenditesse ja võid olla kindel, et need kestavad nii Sinu kui kui laste ja lastelaste eluaja.

Säästab aega

Nagu eelpool öeldud, siis kuna Sul pole vaja kusagile sõita, oledki Sa sisuliselt juba kohal, ajasääst missugune! Pole vaja passida hantlite järjekorras, pole vaja oodata, kuni keegi vabastab Sulle huvipakkuva masina või seadme. Pole vaja passida dušijärjekorras või oodata ülerahvastatud riietusruumis, kuniks keegi teeb ruumi kitsaste kappide vahel, et saaksid omi asju toimetama hakata.

Avatud 24/7

Kuigi tänapäeval on paljud spordiklbuid avatud aastaringselt ning ööpäevläbi, on enamikel siiski kindlad lahtiolekuajad. Sinu kodune spordiklubi on aga avatud alati ning aegadel, mis just Sulle personaalselt sobivad. Ok, sa ei saa/ei taha/ei viitsi trenni teha vahemikus hommikul kella 6st õhtul kella 22ni? Ja siis? Pole probleemi – harjuta siis kell 23 või kell 3 öösel, vahet pole, sest Sa oled juba spordiklubis kohal! Oled oma spordiklubi VIP ning kogu klubi on ALATI Sinu päralt!

Oma tuba, oma luba

Sina oled kunn, teed, mis tahad! Meeldib ähkida ja puhkida ja teha muid hääli ajal, kui tõstad rauda? Pole probleemi, lase aga käia! Meeldib treenida täielikus vaikuses ja nii, et keegi Sinu kõrval ei ähiks, puhiks ega teeks muid Sulle mittemeeldivaid hääli? Pole probleemi, treeni vaikuses! Tahad treenida ilma särgita ja paljajalu – lase aga käia, sest ise kehtestad omale reeglid, ise võid neid ka murda … Nii lihtne see ongi!

Ca paari nädala jooksul ilmub loole ka järg asjadest, mida Sul oleks vaja oma koduse spordiklubi sisustamiseks. Ägedat ja sportlikku kevadet Sulle!

Treeni targalt!

Add Your Comment

 
Kehasalong
Hedon
Workoutshop
Vitashop
Stuudiopunkt
 

Treenitargalt.ee © 2009 - 2024 Kõik õigused kaitstud.