Olive-Oil

Kõik me teame, mis on oliiviõli, mismoodi see välja näeb ja milleks seda kasutatakse. Või kas ikka teame? Allpool mõned natuke teistmoodi kasutusalad sellele suurepärasele toiduainele …  Kohe alguses pean aga ütlema, et ma ise pole nendest variantidest ÜHTEGI kasutanud, seega ei oska kommenteerida, kuidas ja kas need meetodid kellegi peal töötavad. Kuid ega siin midagi kahjulikku ei tohiks olla ja kui polegi miskit tolku, siis huvitav teada ikkagi …

Konditsioneer Sinu juustele

Sega kokku 1 supilusikatäis oliivõli 1 supilusikatäie jojoba õliga ning kanna see segu kuivadele juustele. Hõru see mikstuur juustesse, alustades pealaest ja lõpetades juusteotstega. Jäta õli 30 minutiks  juustesse, seejärel šampoonita ja loputa neid nagu tavaliselt – pärast seda on Su juuksed nähtavalt ja tuntavalt siidised.

Kasuta habemeajamisel

Kasuta oliiviõli tavalise habemeajamisvahu või – geeli asemel ning puhtam ning vähem nahkaärritavam raseerimine on garanteeritud.

Kasuta kõrvavaigu eemaldamisel

Tilguta veidi oliiviõli kõrva ja jäta see sinna 5-10 minutiks. Õli pehmendab kõvastunud vaigu ja Sa saad selle sealt lihtsamalt ning kõrvatrummi vigastamata kätte.

Kasuta meigi eemaldamisel, eriti silmade ümbrusest

Kanna sõrmeotsaga pisike kogus õli silmalaugude alla ja ümber, tupsuta kergelt, kuid väldi õli sattumist silma. Pärast seda loputa/pese nägu nagu tavaliselt.

Löö oma roostevabast materjalist potid läikima.

Töötab kui võluvägi (väidetavalt) – niisuta lappi vähese koguse oliiviõliga ning poleeri oma poti/pannid säravaks.

Kasuta nahaniisutajana

Hõõru ennast õliga pärast vanni või dušši.

Poleeri oma mööblit

Tilguta veidi oliiviõli mikrofiibrist ebemevabale tolmulapile. Seejärel „käi“ sellega üle näiteks oma diivanilaud või mis iganes puidust mööblitükk – hakkavad särama!

Aitab asjad lahti teha

Kui Sul miski lukk riietel jukerdab – hõõru oliiviõliga ja probleem peaks olema lahendatud, mure murtud.

Kui Sa nüüd leidsid siit midagi kasulikku, siis on tore ja ma olen rahul. Kui tead veel mõnda oliiviõli kasutusviisi (peale toidu ja toiduvalmistamise), siis võid samuti teada anda, abiks teistelegi!

Treeni targalt, toitu targalt, puhka targalt!

Add Your Comment

 
Kehasalong
Hedon
Workoutshop
Vitashop
Stuudiopunkt
 

Treenitargalt.ee © 2009 - 2024 Kõik õigused kaitstud.