Back CameraAlljärgnev võiks olla üks paras väike lugemine enne nädalavahetuse algust …

Ühes viimastest postitustest, nimelt 28. mail sai kirjutatud nn mittesöödavatest preemiatest eduka kaalulangetamise puhul. Kui aga vahel siiski tahad ennast premeerida millegi söödavaga ning oled kogu eelneva perioodi, näiteks nädala, korralik olnud, siis miks mitte! Maiustada ju tahaks ja võiks ning pole tähtis, mida sööd, kui pead silmas ja järgid 5 lihtsat reeglit.

Esimene reegel – ei mingit süütunnet! Naudi seda, naudi kõike, mida Su petusöök Sulle pakkuda suudab – välimus, lõhn, maitse … Ära luba omale mingit süütunnet, sest siis kaoks ju asjast kogu point ja mõnu ehk siis petmine!

Teine reegel – planeeri oma mõnusöögid ja petutoidud ette ära! Otsus süüa midagi teistmoodi kui tavapäevadel ei tohiks olla tehtud hetke ajel. Otsusta asi ära iga nädala alguses, siis on Sul omal nädalalõpus lihtsam.

Kolmas reegel – ära siiski unusta toiduportsjonite kaalumist ja kontrolli! Ehk siis petusöögist ei tohiks alguse saada söögiorgia, asi peab ikkagi olema Sinu kontrolli all.

Neljas reegel – sea oma petusöökidele kindel limiit – enamasti võiks see toimuda mitte rohkem kui kaks söögikorda nädalas!

Viies reegel – alati liigu edasi ehk jätka sealt, kus enne petusööki pooleli jäi! Ära luba petupäevasöögil saada halbade söögiharjumuste taasvallandajaks/tõukeandjaks. Tee see ära, naudi sellest iga sekundit ja kui tehtud – liigu edasi!

Alusta näiteks juba homme (või esmaspäeval)! Kuid kui Su toitumine on siiamaani olnud kui üks fiesta teise järel, siis veel pole hilja teha seal kergeid korrektuure. Või mis? Klikka siia – veel sellel nädalavahetusel kehtiv pakkumine on soodsamast soodsam http://www.chilli.ee/vaata-pakkumist/treenitargalt-toitumiskava-abil-suveks-saledaks

Add Your Comment

 
Kehasalong
Hedon
Workoutshop
Vitashop
Stuudiopunkt
 

Treenitargalt.ee © 2009 - 2024 Kõik õigused kaitstud.