TREENITARGALT.EE

Näe hea välja ja ela täisväärtuslikku elu

Toitumis-ja/või treeningkava

Toitumis-ja/või treeningkava

Treenitargalt.ee – 10 aastat Online!

Kümme aastat online ja inimeselt inimesele

Kümme aastat avalikkuse ees – on seda palju või vähe? Kuidas võtta – ühemeheprojekti puhul on seda ikka täitsa palju ning eks seda Treenitargalt.ee ka sisuliselt ole. Täna täpselt kümme aastat tagasi, 13. oktoobril 2009 läks „eetrisse“ esimene artikkel minu blogis „Milleks üldse treening ja toitumine?“ ning alates sellest ajast olen avaldanud 181 postitust/blogikirjet. On seda palju või vähe – pagan seda teab, 120 kuu peale teeb see keskeltläbi 1,5 kirjatükki kuus. Loomulikult ei ole kõik kuud vennad – on edulisemaid ja produktiivsemaid kuid, on ka vähemviljakamaid kuid …. On olnud kaastöid, on olnud tõlgitud materjale, kuid vähemalt 75% on omatoodang.

Miks ma seda teen?

Isegi ei tea … Äkki mul pole oma ajaga midagi targemat teha? Või siis äkki mulle meeldib inimesi natukenegi aidata, anda neile nõu, jagada nendega oma teadmisi? Kõik saigi tegelikult alguse sellest, et alates 2004 aastast, mil hakkasin jõusaalispordi (kitsamalt kulturismi) kui sellise vastu huvi tundma ning sooritasin oma esimese treenerieksami. Viie aastaga oli kogunenud või olin kogunud informatsiooni ja teadmisi, mida oleks patt olnud lasta seista ja riiulil tolmu koguda. Nii saigi siis 2009 aasta suvel vastu võetud otsus Treenitargalt.ee püsti panna ning sama aasta sügisel oli asi tehtud. Nimevõimalusi sai kaalutud mitmeid ning kümme aastat tagasi tundus see väga hea nimi olevat. Ega tal tänaselgi päeval väga viga ei ole, kuid kui ma vaatan oma lehe sisu, siis rohkem kui kolmveerand kirjutistest on pühendatud toitumisele, mitte treenimisele. Samas – ega see väga suur viga ei olegi, sest meie hea vorm ning tervis saavadki ju alguse just sellest, mida me suhu pistame, trenn sinna kõrvale on juba boonuseks. Ja mis seal salata – võimaldab ka süüa rohkem 🙂

Kellele mõeldud?

Treenitargalt.ee on loodud mõttega aidata kõiki inimesi, kes soovivad infot toitumise ja treeningute kohta. Sa ei pea olema sportlane – piisab, kui Sul on mure või probleem ning Sa soovid sellele lahendust leida ning voilaa!, siin ta on – Treenitargalt.ee. Läbi kümne aasta on abi ja nõu saanud tuhanded inimesed, on koostatud üle 6500 toitumiskava pluss erineva tasemega treeningkavad sinna otsa (rohkem kui 3700), neid ma pole isegi mitte kokku lugenud. On nõustatud erineva tasemega sportlasi, nii tippe kui amatööre – Joosep Mesi, Christina Alev, Argo Vaible, Sten Lõhmus, Ragnar Kaasik, Egon Kaur jne jne, loetelu on suhteliselt pikk. Treenitargalt.ee on on inimeselt inimesele mõeldud lehekülg, mille taga on reaalne persoon, kes aitab Sin vastavalt Sinu soovidele ja võimalustele, kes annab Sulle nõu siis, kui Sa seda kõige rohkem vajad ning kes on Sulle abiks ja toeks Sinu teel Sinu parema ja tervislikuma mina poole!

Usun, et ka järgnevad kümme aastat saavad olema sama töörohked ja tulemusrikkad kui seda olid esimesed kümme. Kuigi jah, aastal 2029 olen ma küll juba paras pensionär, kuid siiski 😊 Selle kõige eest pean ma aga täna Sind, armas lugeja, kes Sa oled aidanud seda lehekülge püsti hoida!

Tänud Sulle ning treeni targalt, toitu targalt!

Raivo

Comments

comments

© 2009 – 2019 TREENITARGALT.EE All rights reserved.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

code

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

TREENITARGALT.EE © 2009-2018 All rights reserved Frontier Theme